چهارشنبه ٠٦ مرداد ١٤٠٠
صفحه اصلی|ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت|English
خدمات الکترونیک
اخبار


نخستین جشنوارۀ جهانی نقاشی کودک در کرمان برگزار می‌شود
برگزاری نخستین «جشنوارۀ جهانی نقاشی کودک» شهرداری کرمان، به‌صورت مجازی
 ٠٩:٤٢ - 1400/01/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
سمینار دو روزه‌ مولوی پژوهی در هند برگزار شد
به همت دپارتمان زبان فارسی دانشگاه دهلی‌نو و با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران در دهلی‌نو، سمینار دو روزه‌ مولوی پژوهی با حضور اساتید و پژوهشگرانی از مناطق مختلف هند به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.
 ١٢:٣٠ - 1400/01/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
سفره هفت سین نوروزی در دانشگاه لکنهوی هند گسترده شد
ه همت بخش فارسی دانشگاه لکنهو سفره ی نوروزی با چیدن هفت سین نوروز و برگزاری برنامه ای عیدانه در این دانشگاه برگزار شد و استادان و دانشجویان دانشگاه لکنهوی هند به استقبال نوروز رفتند.
 ٠٩:٤٠ - 1400/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار مقاله نوروزی رایزنی فرهنگی کشورمان در هند
محمدعلی ربانی، رایزن فرهنگی کشورمان در دهلی نو به مناسبت سال نو مقاله‌ای را در رسانه های هندی منتشر کرد. مقاله منتشره از سوی رایزن فرهنگی کشورمان در هند به تشریح نوروز در فرهنگ ایرانی واسلامی ، پیام ها وارزش های فرهنگی حاکم بر سنت های نوروز وهمچنین ظرفیت نوروز در تحکیم پیوندهای تاریخی وفرهنگی ایران وهند پرداخته شده است .
 ٠٩:٢٢ - 1400/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برپایی جشنواره نوروز در هند
جشنواره فرهنگی نوروز به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با حضور مقامات وشخصیت های سیاسی فرهنگی هند ،دیپلمات های خارجی مقیم دهلی ، پارسیان هند ، ایرانیان مقیم وخانواده های اعضاء سفارت جمهوری اسلامی ایران در محل خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در دهلی برگزار شد.
 ٠٩:١١ - 1400/01/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
برپایی مراسم سیزده رجب ولادت امام علی ع و روز مرد
همزمان با سیزده رجب و ایام با سعادت ولادت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین (ع) و روز پدر ، مراسمی از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو در محل نمایندگی فرهنگی دهلی نو برگزار گردید
 ١٠:٢١ - 1399/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست تخصصی «دیپلماسی نوروز» با هدف تقویت همکاری میان کشورهایی که عید نوروز را جشن می‌گیرند، و به منظور تحقق صلح و آرامش در این کشورها، در تهران برگزار شد.
شرکت و سخنرانی رایزن فرهنگی دهلی در نشست دیپلماسی نوروز
نشست تخصصی دیپلماسی نوروز با همکاری موسسه مطالعات و تحقیقات بین المللی ابرار معاصر وزارت امور خارجه وزارت گردشگری شبکه رادیویی فرهنگ و با موضوع دیپلماسی فرهنگی نوروز و با هدف بررسی ظرفیت‌های نوروز در توسعه دیپلماسی فرهنگی با کشورهای حوزه نوروز برگزار گردید.
 ٠٩:٤٩ - 1399/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
وبینار دو روزه بین المللی میراث فرهنگ و ادب فارسی در هند و ایران
با همکاری مشترک دپارتمان زبان فارسی دانشگاه دهلی، بنیاد یادبود پروفسور عابدی و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دهلی، وبینار بین المللی دو روزه ای با موضوع ادبیات و فرهنگ هند و فارسی و میراث پروفسور عابدی طی روزهای جمعه و شنبه 9 و 10 اسفند سالجاری برگزار گردید
 ٠٩:٢٨ - 1399/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>